Mirësevini

Hotel Elba Durrës

Ne ju ofrojmë pushime ashtu siç ju i keni ënderruar, në një atmosferë të mrekullueshme të cilën mund ta shijoni në të katërta stinët e vitit. Ju nuk do të jeni të aftë të fshini nga kujtesa juaj kujtimet dhe ndjesinë e mrekullueshme që do t’ju dhurojë kombinimi i diellit, detit dhe shërbimit tonë! Mos hezitoni të prenotoni pushimet e ëndrrave tuaja. Ne kemi 60 dhoma standarte dhe 25 apartamente. Të gjitha dhomat kanë ballkon, ofrojnë një pamje të mrekullueshme nga deti, si edhe jane të arreduara dhe dizenjuara me nje stil komfort për t’ju dhuruar pushime fantastike. Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës, TV satelitor, mini bar, telefon, internet Wi-Fi. Tualeti përmban: kabinë dushi, të gjithë elementet e higjienës dhe tharëse flokësh. Ju mirëpresim!

Dhomat Tona

Shërbimet Tona

null

Recepsion 24 - Orë

null

Shërbim në Dhomë

null

Shërbim Lavanderi / Pastrim Kimik

null

Plazh Privat

null

Wi-Fi Falas

null

Pagesë me Kartë Krediti

Shërbimet Tona

null

Recepsion 24 - Orë

null

Shërbim në Dhomë

null

Shërbim Lavanderi / Pastrim Kimik

null

Plazh Privat

null

Wi-Fi Falas

null

Pagesë me Kartë Krediti

Ju mirëpresim ne restorantin tonë

Ne shërbejmë kuzhinë tradiconale tipike shqiptare si dhe atë europiane.