null

Ajër i Kondicionuar

null

Televizor

null

Telefon

null

Internet Falas

null

Tualet

null

Tharëse Flokësh

Apartamente (5 Persona)

Apartamentet tona janë moderne dhe shërbimi ynë është bashkëkohor. Apartamentet tona komode dhe mikëpritëse janë të pajisura me aparate televizive satelitore, garderobë, ajër të kondicionuar, tavolinë shkrimi, internet free, ballkon me pamje nga deti dhe kuzhinë.

  • Për fëmijët 3 -12 Vjeç 1/2 Pagesës.
  • Për çdo krevat shtesë çmimi rritet 5 Euro!